Sídlo stroskotancov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izba číslo 2

4 posters

Goto down

Izba číslo 2 Empty Izba číslo 2

Odoslať  Riaditeľka Ne september 28, 2008 7:11 pm

Izba č. 1 pre 2 študentov.

Izba číslo 2 F_sektorunifdm_aa52ffa

Celkovo sú v izbe 2 postele.

Riaditeľka
Admin

Počet príspevkov : 105
Registration date : 28.09.2008

https://stroskotanci.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker St október 01, 2008 8:52 pm

*vojde do izby a prekvapením otvorí ústa* wow *povie a porozhliadne sa po izbe.* Nečakala som že to tu bude také pekné. *povie si sama pre seba a položí kufre na zem. potom sa otočí, vyjde z izby a zamkne.*
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Jane Smith Po október 06, 2008 2:23 pm

Ahoj! *Pozdzraví, keď uvidí na chodbe nové dievča*. Práve som sa sem nasťahovala... Sme vlastne nové susedky Very Happy *Milo sa usmiala a vystrela ruku na zoznámenie* Ja som Jane...
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Po október 06, 2008 6:46 pm

//som síce aj v cukrarni ale stretnuť sa s liviou mi neda Very Happy//

Ahoj *pozdraví keď zbadá nové dievča. tiež natiahne ruku a v tom jej dôjde že sa nepredstavila.* Ja som Kim. Teda Kim Parker. Práve som sa nasťahovala.
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Jane Smith Po október 06, 2008 7:48 pm

//no vidíš Very Happy//

Teší ma Kim. *Usmeje sa.* Aj aj som sa pred chvíľkou nasťahovala. Dúfam, že ma bude táto škola baviť. *Pomyslí si, ako bude vystupovať na pódiu. Od toho pomyslenia si spomenie, že si v izbe nechala zapnutý notebook.* Prepáč Kim, musím si ísť niečo vybaviť... Mohli by sme sa niekedy stretnúť v kaviarni? *Odrapoce rýchlo...*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Po október 06, 2008 11:02 pm

Jasné budem len rada. *rýchlo povie lebo vidí , že Jane sa niekde ponáhľa a tak ju nechce zbytočne zdržovať.*
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Jane Smith Ut október 07, 2008 5:29 pm

*Odíde... zrazu sa rýchlo otočí na podpätku.* Kim, tu som Ti niečo priniesla... *Vystrela pred Kim svoju zovretú päsť.* Dúfam, že sa ti bude páčiť.* Ako to dohovorila, otvorila ju....
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sun Zuyang St október 08, 2008 3:20 pm

*Vytiahla z vrecka na mikine kľúč od jej novej izby a neisto potiahla klučku. Keď vstúpila do miestnosti, uvidela ako sa neďaleko od nej rozprávajú dve dievčatá - zrejme jej spolubývajúce. Neisto ich svojim jemným a tichým hláskom pozdravila, ale vôbec si nebola istá či ju počuli.* Ahojte, ja som Sun. *Ale aj tak si ich nevšímala, skôr sa kochala miestnosťou, ktorá bude teraz na nejaký čas jej domovom. Zaujali ju útulne rozmiestené skrine a poličky, nádherný fialový koberec, ba aj zúžený strop. Sun vždy túžila bývať v podkroví. Keď pri jednej posteli, blízko dverí uvidela rozložené veci, usadila sa na druhú voľnú posteľ.*
Sun Zuyang
Sun Zuyang

Počet príspevkov : 9
Location : Izba č. 2
Registration date : 28.09.2008

http://magic-solitude.sblog.cz/

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker St október 08, 2008 4:07 pm

Jééj ďakujem je to krásne. *zahladela sa na darček. Zobrala si ho a zatiaľ položila na stolík aby ho nestratila pri vybalovaní.//a čo si mi to akože dala? Laughing// V tom sa otvorili dvere a vošlo do vnutra dievča. Vyzeralo že je z Číny,Japonska alebo tak. Pozdravilo a tak ju Kim tiež milo odzdravila.* Ahoj. *nahodila priateľský úsmev.* Ty budeš asi moja spolubývajúca že?
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Jane Smith St október 08, 2008 4:13 pm

Ahoj *Pozdzdravila aj ona to nové dievča.* //ja neviem.. mna nic nenapadlo.. nechala som to na teba Very Happy// Tak Vás tu nechám baby... Potom sa ešte niekedy stretneme... vieš, čo Kim, príď voľakedy ku mne do izby. Dúfam, že to Lily nebude vadiť Very Happy *Skončila svoj rozhovor s Kim a zamávala jej na rozlúčku!*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sun Zuyang Pi október 10, 2008 3:20 pm

*Keďže si ju dievčatá všimli, dúfala, že prvý dojem urobila správny. Teraz len aby v tom pokračovala aj naďalej. A tak pristúpila k mladej brunetke štíhlej postavy, ktorá zostala v izbe a síce nevedela čo povedať, proste len zopakovala svoju poslednú vetu. Po tomto si však už vôbec nemyslela to, čo na začiatku.* Ahoj, ja som Sun.
Sun Zuyang
Sun Zuyang

Počet príspevkov : 9
Location : Izba č. 2
Registration date : 28.09.2008

http://magic-solitude.sblog.cz/

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Pi október 10, 2008 7:19 pm

Ahoj *s úsmevom zopakuje to čo pred okamihom.* Tak ty si moja spolubývajúca čo? *Spýta sa aj ked odpoved jej je jasná. Hodí sa na posteľ a začne sa pýtať ďalej.* Ako sa voláš priezviskom? a z kadiaľ si? Ach prepáč že tak všetko naraz ale zaujala si ma.
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sun Zuyang So október 11, 2008 6:26 pm

Ach, *Zhlboka sa nadýchne a následne hodí milý úsmev na spolužiačku.* celým menom sa volám Sun Zuyang a pochádzam z nádherného Japonska. *Potom, čo si uvedomí koľko moc toho povedala, opýta sa aj ona.*A ty?*
Sun Zuyang
Sun Zuyang

Počet príspevkov : 9
Location : Izba č. 2
Registration date : 28.09.2008

http://magic-solitude.sblog.cz/

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Ne október 12, 2008 10:47 am

No ja som Kim Parker * povedala a znovu sa milo usmiala.* a som z Melltownu. *zamyslela sa lebo nemala čo povedať a tak čakala že niečo napadne Sun.*
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sun Zuyang Ne október 12, 2008 11:26 am

Tak teší ma *Usmeje sa* No a v Melltowne som ešte nebola. Porozprávaj mi niečo o ňom a o sebe viac. *Pokúsi sa nadviazať reč, len aby zahnala to trápne ticho, ktoré až doteraz pretrvávalo medzi nimi*
Sun Zuyang
Sun Zuyang

Počet príspevkov : 9
Location : Izba č. 2
Registration date : 28.09.2008

http://magic-solitude.sblog.cz/

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Št október 16, 2008 6:17 pm

No tak v skratke vysypem niečo o sebe a Meltowne. *pohodlne si sadne a začne rozpravať.*
Meltown je také malé mestečko na juhu. Pá obchodov,domy... ved takych miest je kopu. tak radšej niečo o mne. Tak ako som už povedala. Volam sa Kim mam 15 rokov. Mam mamu,otca a 23 ročnu sestru. rada tancujem,spievam,hrám predstavenia... Zo športov rada plávam a hrám tenis. No aaaa. Viac ma nič zaujimave nenapada. Povedz aj ty niečo o sebe.
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sun Zuyang Št október 16, 2008 6:33 pm

*Po tom, čo jej spolubývajúca Kim vysype zo seba svoj životopis zarečvená sa, keď príde rad na ňu. Niestým pohľadom sa napokon schopí a niečo povie aj ona* Celým menom sa volám Sun Yuna Mai Zuyang, ale priatelia a známi ma volajú len prvým menom. Tak sa vlastne aj predstavujem. Mám rodičov a staršiu sestru, ktorá študuje veľmi ďaleko od domova, tak ju už veľa nevýdam. Mám 15 rokov a ako som už povedala, pochádzam z Japonska. Je to veľmi krásna časť sveta. Som šťastná, že som tam mohla stráviť svoje detstvo. Určite ťa tam raz zavediem... *Nakoniec svojho preslovu sa nezabudne usmiať.*
Sun Zuyang
Sun Zuyang

Počet príspevkov : 9
Location : Izba č. 2
Registration date : 28.09.2008

http://magic-solitude.sblog.cz/

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Št október 16, 2008 8:18 pm

Fíííha. Ty máš ale zaujimave meno.*zasmeje sa* To moje mi príde oproti tvojmu také bežné. A Japonsko je určite krásne.*Zdvihne jeden zo svojich ťažkých kufrov na postel a začne si vyťahovať veci a ukladať do skríň.* Ty necháš svoje veci navždy v kufri? *zasmeje sa a vloží do skrine prvú kôpku oblečenia*
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Kim Parker Ne október 19, 2008 10:55 am

Ideš na bál? *spýta sa popri tom čo vyťahuje z tašky fialové šaty a oblieka si ich. O chvíľu stála už upravená pri dverách izby.*

Izba číslo 2 Lyndsy2
Kim Parker
Kim Parker
Študentka

Počet príspevkov : 36
Registration date : 30.09.2008

Návrat hore Goto down

Izba číslo 2 Empty Re: Izba číslo 2

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.