Sídlo stroskotancov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spoločenská miestnosť

+6
Zdenka Loverová-Duff
Sally Neverson
Kim Parker
Jane Smith
Lily Dior
Riaditeľka
10 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Št október 30, 2008 8:27 pm

Hmm.... Celkom fajn Dannymu sa celkom dari....Že Danny... *Pozrie na Dannyho ktori sedi vedla nej na zemi a vrtí chvostíkom.*
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Št október 30, 2008 8:37 pm

Ty kks, ty si choručká? Very Happy Ja sa pýtam, ako sa máš a ty, že sa Danymu celkom darí Very Happy Ja sa zaujímam o teba, bejby Very Happy *Pozrie na Sally s uchichotaným výrazom.*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Pi október 31, 2008 9:48 am

Ale ja som to myslela tak,že Danny zožal úspech. A že sa mame obidvaja fajn aj ja aj on... *Zachichoce sa, ale len trochu aby to nevyzeralo tak že sa smeje z Jane. *No čo budeme robiť?*Pozrie na Jane .*
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 2:07 pm

Ahá Very Happy No ďakujem za ten uštipačný smiech... háhááhááá Smile *Pozrie na Sally...* Ja ti neviem bejby, ideme si hovoriť príbehy.. tá jedna výdy povie vetu a druhá druhú, alebo po 3 vetách Very Happy *Začne trochu vnímať.*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Pi október 31, 2008 2:33 pm

Nechápem ale nevadí ....Tak začni možno pochopím...*Začala sa smiať..*
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 2:58 pm

Bolo raz jedno dievčatko, ktoré sa volalo Školastyka a chodila na Gympel do Topoľčian... Bola taká malá blonďavá a všetci ju mali radi... Spolužiacu jej dokonca boli ochotný zaplatiť aj dovolenku na Dubaji, len aby si oddýchla... *Usmiala sa na Sally a dúfala, že už pochopila a bude pokračovať.*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:01 pm

//já to veľmi rada dokončím// Bola trochu zubatá, trochu riťolezka, trochu bifloška, trochu šlahnutá a dovolenku na Dubaji si zaslúži na veky*Usmiala sa a * MMMehehe
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Pi október 31, 2008 3:10 pm

Spolužiaci by jej zaplatili len letenku tam a spiatočnu by dali nejakemu arabovi .//Počuvaj ta Skolastika mi je nejaka povedoma:D Laughing Smile albino
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:19 pm

//Nie je možné, podobnosť s reálnou postavou čiste náhodná!// Lenže naša školastyka nechcela osputiť všetkých svojich kamarátov a tak sa rozhodla, že zostane... Učitelia boli veľmi šťastný a tak jej každú písomku dali vopred, aby sa mohla pripraviť...
V triede bolo aj jedno dievča, ktoré sa volalo Jane... Školastyku nemala vôbec v láske a keď sa náhodou nejako prejavila pred učiteľmi, hneď sa bola Školastyka sťažovať a učitelia dali za pravdu jej, pretože sa kamarátila s najposlušnejšou dievčinkou na celéj velikánskej škole, ktorá má svoj vlastný a nemenný názor //Saša vie o čom točím...//... A Školastyka mala strášne dobrých rodičov, ktorým vôbec nezáležalo na známke.
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:25 pm

//Sima, napíšem celý príbeh Very Happy//
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:25 pm

jedného krásneho dňa prišla naša malá hrdinka Školastynka do školy, kde jej všetci spolužiaci pripravili jednu velikánsku narodeninovú párty... Boli na nej všetci... Mucha Amálka //toto zase vie o čom Miša P. Very Happy//, jej sesternica Mucha Smoliarka //Saša teraz vie o čom... Smile//, no nechýbal ani MaxiPes Fík, či celá naša lovely trieda...
Párty, ako má byť... Naša mala Školastyka má veľmi rada párty... No táto bola niečim iná... Jane a jej naj kamoška tu chýbali... Chýbala aj Janina mamina, ocino, sestra, dvaja psy, sestrina nemo rybičky, mŕtvy ujo, dve tety, asi 4 baky a dedkovia, a veľmi veľa Janinych prababiek aj pradedko.... Všetci oslavola jedného černošského vyslanca Mr. M.K.... Bol ochotný odletieť so Školastykou na vzdialené ostrovy do Trááámtááárie a to dokonca zadarmo! Jedinou podmienkou bolo, aby smeho pozvali do Floridy na čajík //Sima!! Very Happy//...
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Pi október 31, 2008 3:30 pm

HMMM....


Naposledy upravil Sally Neverson dňa Pi október 31, 2008 3:58 pm, celkom upravené 1 krát.
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:39 pm

Už bolo všetko prichystané na odchod, keď tu Školastyka (naša najkrajšia, najlepšia, najsuprovejšia, najmúdrejšia, najjvyšia, najhravejšia, najžiadanejšia, najvtipnejšia, najodolnejšia, najohybnejšia, nejnevtieravejšia, najkamarádskejšia, najnázorovejšia, najoriginálnejšia, najsamostatnejšia, najviac v kolektýve obľúbená, najlepšie sa učiaca, najlepšie sa oblekajúca, najlepšie sa obúvajúca, najusilovnejšia, najnadanejšia, najkomunikatívna, najaktívnejšia, najchudšia, najviac nábožensky založená, najmenej sa bifliaca, najviac pomáhajúca spolužiakom cez písomky, najchytrejšia, najdomýšlavejšia, najlepšia maliarka, najlepšia redaktorka, najlepšia žiačka, najlepšia kamarátka, najlepšia spolužiačka, najlepšia nástenkárka, najlepšia florbalistka, najlepšia basketbalistka, najlepšia hádzanárka, najlepšia futbalistka, najlepšia v prehadzovanej, naplešia v ping-pongu, najlepšia v strelbe, najlepšia v plávaní, najlepšia v skoku do diaľky, najlepšia v šprintoch, najlepšia pre beh na dlhé trate, najlepšia v karate, najlepšia v jude, najlepšia v thai-boxe, najlepšia v písaní kníh, najlepšia v orbení webov, najlepšia v krasokorčuliarstve, najlepšia v modelingu, najlepšia medzi roztlieskavačkami, najlepšia v pečení, najlepšia vo varení, najlepšia na hre na klavíri, flaute, gytare, bubnoch, base, el. klavíri, harnmonike, flétne, čineli, najlepšia v obrane, jedení plnených buchiet, najlepšia filmárka, herečka, speváčka, režisérka, maskérka, kostymérka, najlepšia grafitárka a grafikárka, najsexi na celom svete aj nete, najlepšia v písaní slohov, najlepšia v písaní smajlíkov, najlepšia v žalovaní, najlepšia v klebetení, najlepšia v hovorení vtipov, najlepšia na usporiadanie párty, najlepšia zo všetkých komixových postavičiek (ak nerátame CHucka Noriisa, ale po dlhšom booji by aj jeho porazila), najnázorovejšia, najjednotnejšia, najrozhodnejšia, naj... //verte, žeby som pkračovala dalej aj do polnoci... kto ma pozná, vie o čom..//) sa rozplakala, že ona nechce letieť lietadlom... Preože ním už letela asi milión krát... Ona potrebuje vzducholoď a hneď!
Samozrejme, vo Floride sa hneď každý ponúkol, že ju svojou vlastnou vzducholoďou odveze, len aby si oddýchla...

KONIEC 1: ČASTI.... AK CHCETE POKRAČOVANIE, NAPÍŠTE!
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:40 pm

Vidíš Sally, keď niekoho máš rada, koľko krásnych naj.. mu nájdeš... Ja Školastyku žerem Smile *Usmiala sa na Sally.*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:44 pm

Jaj ja jej mám chuť rozbiť hubu ešte aj do snov sa mi jeb* Mad
Dajte mu ju nech dá pokoj na veky:PP pripravime jej pohreb spravime karikatury a pochovame ok?? hej hlavne ej nikto nedavajte tuto stranku lebo ja uz aj viem kto samo bude navine/ teraz zas vies lillik ty o čom točím:PP// Evil or Very Mad
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:45 pm

Ja chcem:PPPPP aj lezatu osmicku
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:48 pm

Keď ma chude-ka nasere bue aj pokračovanie ležatá osmička :DD *Pozrie na Ashley a myslí to smrteľne vážne...*

//Vieš ako som sa teraz uvoľnila... Uf Smile Pokračovanie môže byť aj v škole cez prestývku aj na lyžiarskom... nevie niekto, koľko je tam tých naj? Very Happy//
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:50 pm

//pri nej clovek nikdy nevie jasne ze budeme pokracovat:!P//
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:50 pm

Nech si to prečítajú aj všetci... Ashley, vytlačíš mi to a donesieš do školy pondelok? Ďakujem Smile
Pozri, je to NAOZAJ <- aj taký naivný nieste, ay ste mi uverili, ale čo už Very Happy -> čiste vymyslené! *Pozrela na baby, ktoré stoja vedľa nej a majú otvorené ústa...*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:52 pm

-ja nemam otvorené ústa:PP- Jásne že vytlačím:::PP prosím že ju so mnou pochováš nech nie je sama:PP
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:54 pm

Máš... Ďakujem... Smile Ale kde? *Pozrela na Ashley..*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sally Neverson Pi október 31, 2008 3:55 pm

Aj ja to si píš a dalo by sa hovoriť o našej naj naj naj spolužiačke aj 1rok a aj viac neboj sa vždy by sa volačo našlo.*Pozrela sa na Dannyho a potom aj na Jane.*
Sally Neverson
Sally Neverson

Počet príspevkov : 150
Registration date : 07.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 3:56 pm

Uf... A talent mňoňoj -> ani jedno naj sa neopakuje Very Happy *Začala sa smiať...*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Ashley Starr Pi október 31, 2008 3:57 pm

No keď myslíš tak mám... Nem máš začo... Ja neviem vonku volade alebo spáliť alebo hodiť do koša a zadupať ale nie do triedneho...Razz Ja newiem:P cheers
Ashley Starr
Ashley Starr

Počet príspevkov : 214
Age : 31
Registration date : 24.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Jane Smith Pi október 31, 2008 4:00 pm

Podpálime... kedy? V Prašicách! Ako... na plnú hubu!... Prečo? Njn, Školastyka sa nezapre... *Usmiala sa na Ashley.*
Jane Smith
Jane Smith

Počet príspevkov : 308
Age : 30
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Spoločenská miestnosť - Stránka 7 Empty Re: Spoločenská miestnosť

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.